שיתוף ב whatsapp

כתוב את הכותרת כאן

בנט מגיב לביקורת: "נפעל בזמן, במקום ובתנאים שמתאימים לנו"

בנט הבטיח להגיב על כל ירי של חמאס, אך בפועל הכיל את השיגורים אתמול. בתגובה לביקורת, הגיב כי ישראל תגיב בתנאים המתאימים לה • שר הביטחון: "נשמור לעצמנו את זכות הפעולה בעוצמה, במקום ובזמן שנבחר"

ראש הממשלה נפתלי בנט ושר הביטחון בני גנץ הנחו את צה"ל שלא לתקוף ברצועת עזה אחרי ירי הרקטה אתמול (שני) לעבר העיר שדרות. זאת, בניגוד לעמדת ישראל בשנים האחרונות ולמרות הצהרות הרהב של בנט כי אזרחי העוטף לא יהיו אצלו אזרחים סוג ב'.

בתגובה, נמתחה ביקורת חריפה על בנט, שהגיב היום במהלך הערכת מצב באוגדת עזה, בהשתתפות שר הביטחון בני גנץ, ראש המטה הכללי, רב-אלוף אביב כוכבי, ראש המטה לביטחון לאומי (מל"ל), ד"ר איל חולתא, מפקד פיקוד דרום, אלוף אליעזר טולדנו, מפקד אוגדת עזה, תא"ל נמרוד אלוני, ובכירים נוספים.

"מטרת הביקור כאן הייתה לראות שצה"ל, פיקוד הדרום ואוגדת עזה נערכים – והם אכן ערוכים כראוי. המשימה שלנו היא לתת ביטחון ארוך טווח לתושבי הדרום ולתושבי עוטף עזה. אנחנו נפעל בזמן, במקום ובתנאים שמתאימים לנו, ולא לאף אחד אחר. מבחינתנו הכתובת בעזה היא חמאס. לא סוררים ולא אף אחד אחר, אלא חמאס".

ששר הביטחון בני גנץ אמר: "אנחנו קבענו אחרי מבצע שומר החומות שמה שהיה הוא לא מה שיהיה וכך גם ננהג. אנחנו נשמור לעצמנו את זכות הפעולה בעוצמה, במקום ובזמן שנבחר ונעשה את זה כמו שצריך. אין לנו אינטרסים בעזה מלבד שקט ביטחוני והשבת הבנים הביתה".

"אנחנו איננו אויבים של תושבי רצועת עזה, מי שבעצם הוא האויב בפועל של תושבי רצועת עזה זה חמאס שלוקח אותם כבני ערובה. אנחנו נשמח להקל ככל שאפשר, ביוזמת הכסף הקטארי וביוזמות אחרות, ובלבד שנדע שהכסף יגיע למקומות הנכונים. ישראל נחושה להגן על עצמה והיא תדע לעשות את זה".

כתבות קשורות

עוקף שאשא ביטון: החל ממחר ילדי הת"תים יחוסנו בשעת הלימודים
האדמו"ר מצאנז זוועהיל נשא דברים במחנה צאנז קלויזענבורג
בצל הנגיף: אלפים רבים השתתפו בהילולת הרה"צ רבי משה אהרן פינטו זצ"ל 
לראשונה בתולדות החסידות: האדמו''ר מגור השיא את נכדתו על אדמת ארה''ב • צפו
הגר"מ מלכא: במקום להתמקד בליברמן ושר הדתות עלינו לראות מה הקב"ה רוצה מאיתנו
שמחת הבר מצוה לנכד הגה"צ אב"ד טאשנאד • גלריה
פרויקטור הקורונה: "אנחנו במלחמה - השבועיים הקרובים הם קריטיים" • צפו
מתחזקת ההערכה בצוות החקירה: השרפה בהרי ירושלים נגרמה מהצתה מכוונת
מתחילת החודש 220 נפטרו לאחר שחלו בקורונה; התפרצות בריכוזים חרדים
תגובת ממשלת בנט לירי הרקטות: הקלות בהכנסת סחורות לרצועת עזה
תמונת הניצחון של מתנגדי נתניהו? אלקין: "עברה עריכה ובימוי"
הפינה היומית: שתי דקות על כיבוד הורים עם הרב אהרן רוט • צפו

2 תגובות

  1. "איזו גבורה! ממש להתפעל: תרביצו לי, אני אחזיר אבל לא מתי שאתה רוצה, אלא מתי שאני ארצה"! אך לא חשבנו על זה מקודם!
    ולגופו של עניין: אם כשמרביצים לך אתה שותק, כי אתה מפחד מתגובה חוזרת של הצד שכנגד, כשלא ירביצו לך אז 'פתאום' תעשה הגחה ותפליק להם?? נו באמת… אתה חושב כנראה שכולם מטומטמים כאן, ולא. אם מישהו, זה אתה!

  2. ברור שכעת זה לא הזמן המתאים, מאנסור עבאס יעזוב את הממשלה בתגובה, ואז הממשלה תפול, ממילא זה לא שייך כעת להגיב, אבל תאמר לי גנז'לע הנוכל, למה את דמו של ביבי שפכתם בגלל האשמות שוא, הוא הרי פעל ביום אחד יותר ממה שאתם פועלים במשך חודשיים

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.